Künye

İmtiyaz Sahibi

Berkan ÇETİN

E-Mail: berrkancetin@gmail.com
WhatsApp İletişim: +90 (536) 050 56 44
GSM: 0 546 292 00 07

Gizlilik Politikası

   İlkbendenduy.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, ilkbendenduy.com@gmail.com mail adresinden veya +90 (536) 050 56 44 şirket numaramıza WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz yazı işlerimiz tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 
Privacy Policy

  Our news site Ilkbendenduy.com has adopted the principle of respecting the law, laws, copyrights and personal rights. Our site serves as the "content provider" defined in the law no. 5651. According to the relevant law, the site administration has no obligation to control illegal content. For this reason, our site has adopted the "warn and remove" principle. Professional associations of rights holders, who are disturbed by any news, who doubt the authenticity of the news and who think that the copyrighted works are shared illegally and that legal rights are violated, contact the e-mail address ilkbendenduy.com@gmail.com  or our company number +90 (536) 050 56 44. You can reach us by sending a message on WhatsApp. Your complaints and requests received here will be reviewed by our editorial staff and the content deemed to be infringing will be removed from our site immediately.

Bizimle paylaşmak istediğiniz ne varsa, her zaman dinlemeye hazırız. E-posta sistemimiz, mesajları doğrudan site yöneticisine iletecek ve size en kısa sürede cevap vermeye özen gösterecektir. Bir yanıt almak için, elbette bize e-posta adresinizi vermeniz gerekecektir.

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve tüm bilgileriniz korunacak ve yalnızca aramızdaki iletişim için kullanılacaktır.

Özellikle dürüst geri bildirimleri, içerik önerilerini ve faydalı tartışmaları takdir ediyoruz. Ayrıca, genellikle kopyalanıp yapıştırılan PR materyallerini okumayız, bu nedenle böyle bir spam e-posta göndermek iyi bir fikir değildir.