Kaçak alkol ve tütün operasyonu! Araçta ve apartta ele geçirildi

HomeGündem

Kaçak alkol ve tütün operasyonu! Araçta ve apartta ele geçirildi

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bir araca ve bir aparta düzenlenen operasyonda 387 adet kaçak alkol, 820 kg kaçak tütün, 138 bin bandrolsüz mak

SON DAKİKA: Benzine ve motorine indirim
Kız öğrencilere KADES uygulaması tanıtıldı
60 bin TL’lik saman balyasını yakan kişi tutuklandı

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bir araca ve bir aparta düzenlenen operasyonda 387 adet kaçak alkol, 820 kg kaçak tütün, 138 bin bandrolsüz makaron ve 74 kg kaçak nargile tütünü ele geçirildi. Olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

Uşak İl Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, aldıkları istihbari bilgiler doğrultusunda kent merkezinde bir aracı durdurdu. Ekiplerce araç içeresinde yapılan aramada 387 şişe çeşitli markalarda kaçak alkol ele geçirdi. Olayla ilgili aramanın devamında elde edilen bilgiler doğrultusunda depo olarak kullanılan bir apart içerisinde de ekipler aram yaptı. Apart içerisinde ise, 820 kg kaçak tütün, 138 bin bandrolsüz makaron ve 74 kg kaçak nargile tütünü ele geçirildi.

Ayrıca, yapılan operasyonda 3 şüpheli şahıs gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheli şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.