Ece Ronay’ın 2,5 aylık hamile olduğu basına sızdı

HomeMagazin

Ece Ronay’ın 2,5 aylık hamile olduğu basına sızdı

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa ederek gündeme gelen şarkıcı Ece Ronay'ın 2,5 aylık hamile olduğu bir çalışanı

Derbide tartışılan penaltı kararı!
Yanan araç kullanılamaz hale geldi
Çeyrek asırdır, silah arkadaşları mezarı başında dua ediyor

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa ederek gündeme gelen şarkıcı Ece Ronay’ın 2,5 aylık hamile olduğu bir çalışanı tarafından basına sızdı. Ece Ronay’dan hamileliği konusunda ışık hızında açıklama geldi.

“Karpuz” şarkısı ile ünlenen şarkıcı Ece Ronay geçtiğimiz aylarda klibinde de oynattığı Mehmet Ali Erbil’in kendisine “taciz” ve “hakaret” içerikli mesaj attığı gerekçesiyle Erbil’le konuşmalarını ifşa etmişti.

Bu ifşa ile gündeme gelen Ece Ronay’ın 2,5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Ünlü şarkıcının yakın bir zamanda evleneceği biliniyordu. Ancak, Ronay hamile olduğunu öğrenince sevgilisi ile evlilik kararlarını daha erkene çektiklerini belirtti.

HAMİLELİĞİ BASINA SIZDI

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı suncusu Bircan Bali, Ece Ronay’ın hamile olduğunu ekran başında izleyenlerine duyurdu. Bali açıklamasında, “Mehmet Ali Erbil’in evine giden çocuğa ev de aldırmış, imam nikahı da kıydırmış.” dedi.

2,5 AYLIK HAMİLE OLDUĞUNU IŞIK HIZIYLA  DOĞRULADI

Ece Ronay’dan ışık hızı ile hamile olduğuna dair açıklama geldi. Ronay 22 Ocak tarihinde sevgilisi ile evleneceklerini, hamile olduğu iddialarını doğruladı. YouTube hesabından konuya dair video yayınlayacakları ve videonun kurgu esnasında çalışan bir kişinin müjdeli haberi kendilerinden önce basına sızdırdığını belirtti.

Ronay açıklamasına şöyle devam etti;

“Birkaç gün önce bir YouTube videosu çektim ve eşimle size müjdeli bir haber verdik. Video şu an montajda ve bir çalışan bizim müjdemizi basına sızdırdı. O basın organı da kendinde bu hakkı görüp bu haberi size vermiş. Bu benim özel hayatım istediğimi söyler istemediğimi söylemem. 2,5 aylık hamileyim. 5 ay önce evlilik teklifi almıştım yani evlilik yolunda olan bir ilişkiydi zaten bu. Basında anlatıldığı gibi evlilik tarihini çocuk için geri plana çekmedim. “