Avlanmak için göle giden adam kayboldu

HomeDenizli

Avlanmak için göle giden adam kayboldu

Denizli’de avlanmak için köpeği ile göl kenarına giden ve köpeği eve geri dönmesine rağmen kendisinden haber alınamayan 57 yaşındaki adam için ar

Nilüferleriyle ünlü Işıklı Gölü ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.
Babasını arkasından düşürdü 5 km sonra kendisi kaza yaparak öldü
Bebek bezine gizlenmiş 1 kilogram uyuşturucu yakalandı

Denizli’de avlanmak için köpeği ile göl kenarına giden ve köpeği eve geri dönmesine rağmen kendisinden haber alınamayan 57 yaşındaki adam için arama çalışması başlatıldı.

Denizli’nin Güney ilçesine bağlı Koparan Mahallesi’nde yaşayan Halil Yeşil (57) geçtiğimiz gün öğle saatlerinde köpeği ve av tüfeğini alarak Koparan Gölü’ne avlanmaya gitti. Göle giden Yeşil’in av köpeği eve geri döndü ancak Yeşil geri dönmeyince ailesi meraklandı. Ailesi durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Gölün olduğu bölgeye AFAD, Jandarma ve Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Su Altı Arama ve Kurtarma ekibi sevk edildi. Ekipler gece boyunca gölet içinde ve etrafında arama yaptı.

Yapılan aramalarda göl kenarında Yeşil’e ait olan av tüfeği, eldivenleri ve ceketi bulundu. Göl içinde eksi 2 derecede fenerlerle yapılan aramda ise herhangi bir ize rastlanmadı. Gece saatlerine kadar süren çalışma hava şartı nedeniyle sonlandırılarak bu sabahın ilk ışıklarında yeniden başladı.

Ekipler kayıp olan 57 yaşındaki Halil Yeşil’in arama çalışmalarını sürdürüyor.